Rádio Vlna

Budeme to stále my, spievajú IMT Smile
NOVINKY

Budeme to stále my, spievajú IMT Smile

Novinky

Najpopulárnejšia slovenská skupina IMT Smile predstavuje singel „Budeme to stále my“, ktorý nahrali v hudobnom štúdiu v Santa Monice v Kalifornii.

Slovenská skupina IMT Smile sa do vychyteného „4th Street Recording Studio" vrátila po dvoch rokoch. Keďže majú radi výzvy, rozhodli sa, že si zopakujú, aké to bolo nahrávať hudbu na analógové pásy. Každý hudobník vie, že tento spôsob hudobnej produkcie je o niečo zložitejší, pretože neumožňuje toľko zásahov a úprav ako digitálna nahrávka.

IMT Smile však opäť dokázali, že sú veľkí profesionáli, lebo výsledok dopadol na výbornú. „Bola to pre nás výzva, ale zároveň sme z toho mali veľkú radosť. Pre mňa ako muzikanta je super pocit, že vieme dať celú pesničku bez nejakých zásadných úprav. Nahrávať hudbu starým spôsobom je už dnes rarita. Keď produkujete hudbu digitálne, môžete ju akokoľvek upravovať, prestrihať a podobne. Pri klasickej analógovej nahrávke je to oveľa ťažšie a možnosti sú veľmi obmedzené. My sme si to však veľmi užívali,“ porozprával o svojich skúsenostiach z nahrávania Ivan Tásler.

Najnovšia pieseň Budeme to stále my, iba znovu potvrdila, prečo je IMT Smile najpopulárnejšou kapelou na Slovensku, ako aj široký záber Ivana Táslera - autora a interpreta v jednej osobe. Text skladby napísal mnohými hudobníkmi vyhľadávaný Vlado Krausz.

Zdroj: supermusic.cz

Foto: webnoviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Skvelé zľavy na každý deň

Všetky zľavy  
Left branding
Right branding

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Rádio Vlna aj v mobile

Aplikácia Rádia Vlna je dostupná v App Store a Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem

Prihlásenie

alebo Registrácia Zabudol som heslo

Registrácia

Zabudnuté heslo