Rádio Vlna

Karel Gott pripravuje nový štúdiový album
NOVINKY

Karel Gott pripravuje nový štúdiový album

Novinky

Nahrávky, ktoré budú súčasťou albumu vznikali až päť rokov.

Nový štúdiový album Karla Gotta bude niesť názov Ta pravá a jeho súčasťou bude dvanásť piesní. Tie budú mixom popovej klasiky a štandardov, po ktorých Karel Gott túžil už dávno. No len teraz prišla tá správna chvíľa, aby sa dostali na album. Maestrovi ich napísal spevák a skladateľ Marek Ztracený.  

Nahrávky, ktoré budú súčasťou albumu vznikali až päť rokov. karel Gott sa na margo toho vyjadril: „Začali sme nahrávať v roku 2013, ale potom po dvoch rokoch prišiel nečakaný a veľmi veľký zdravotný problém, preto som musel nedobrovoľne prerušiť svoju prácu. Keď som bol neskôr z najhoršieho vonku, nasledovalo dlhšie liečenie a už som vlastne ani nepočítal s tým, že by som sa k nahrávaniu vrátil. Ale keď som na tom bol zdravotne oveľa lepšie, usporiadal som pár menších, v podstate komorných vystúpení. A počas nich som na svoje príjemné prekvapenie zistil, že to ide. A dokonca výborne. Vybral som sa teda znovu do štúdia ORM a v nahrávaní som pozvoľna pokračoval. Predsa len mi moja choroba priniesla ďalšiu životnú skúsenosť, a to, že sa v mojich nových nahrávkach premietla radosť z návratu.“

Titulná pieseň bude mať aj svoj vlastný videoklip, ktorý vzniká v týchto dňoch a objaví sa v ňom aj autor piesne Marek Ztracený. 

„Tá pravá môže byť žena, láska, pieseň, chvíľa, doba, nálada i album… jednoducho dosaďte si to, čo je pre vás momentálne to pravé,“ odkazuje Karel Gott svojim poslucháčom.

Zdroj: TASR

Foto: TASR

Ďakujeme za vaše názory

Skvelé zľavy na každý deň

Všetky zľavy  
Left branding
Right branding

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Rádio Vlna aj v mobile

Aplikácia Rádia Vlna je dostupná v App Store a Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem

Prihlásenie

alebo Registrácia Zabudol som heslo

Registrácia

Zabudnuté heslo