Rádio Vlna

Koľko schôdzok predchádza vzťahu?
ZAUJÍMAVOSTI

Koľko schôdzok predchádza vzťahu?

Novinky

Konečne sa vám podarilo nájsť niekoho, s kým sa cítite príjemne. Ale skočiť rovno do vzťahu môže byť nebezpečné. Koľkokrát ísť s dotyčnou osobou na rande, kým si ju pustíte bližšie? Číslo vás možno prekvapí.

Po láske túži snáď každý z nás. Ale nájsť tú skutočnú môže byť v dnešnom svete poriadne zložitou misiou. Niektorí to vzdajú, iní sú vytrvalí a neprestávajú dúfať. Absolvujú jedno rande za druhým. Otázka znie, kedy je ideálne ukončiť nezáväzné randenie a začať si budovať vzťah?

Priemerný človek by mal s osobou, ktorá sa mu navonok pozdáva, absolvovať deväť stretnutí. Napríklad drink po práci, posedenie v parku alebo film v kine. Zo štúdie, do ktorej sa zapojilo 2 000 ľudí, vyplýva, že človeku trvá asi jeden mesiac, kým sa zrodí láska.

Viac než polovica zo sledovaných ľudí, konkrétne 56%, vie už po prvom stretnutí, že z neho žiadny vzťah nebude. Ale zvyšných 46% tiež nie je malé číslo...

(r)

Zdroj fotografie: shutterstock

Ďakujeme za vaše názory

Skvelé zľavy na každý deň

Všetky zľavy  
Left branding
Right branding

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Rádio Vlna aj v mobile

Aplikácia Rádia Vlna je dostupná v App Store a Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem

Prihlásenie

alebo Registrácia Zabudol som heslo

Registrácia

Zabudnuté heslo