Rádio Vlna

Robbie Williams musel zrušiť záver turné
NOVINKY

Robbie Williams musel zrušiť záver turné

Novinky

Robbie Williams bol náhle prevezený do nemocnice. Od lekárov obdržal veľmi znepokojujúce výsledky testov, a tak bol nútený zrušiť záverečné koncerty svojho úspešného turné.

Objavila sa informácia o tom, že Robbie Williams utrpel vážne zranenie chrbtice. "Teraz sa cítim naozaj dobre. Posledných päť týždňov sa zotavujem v nemocnici," vysvetlil Robbie svojim fanúšikom. "Nanešťastie sa choroba prihlásila na konci môjho turné, ktoré sa vyvíjalo veľmi úspešne. Publikum bolo úžasné, ja som bol v poriadku, kapela bola skvelá. Bol som vojak na misii a chcel som turné dokončiť a ísť do Moskvy a St. Petersburgu. Potom som však dostal výsledky testov. Boli veľmi znepokojujúce a skončil som na jednotke intenzívnej starostlivosti. Kvôli zdravotným problémom som nerušil koncerty od roku 1998, takže určite viete, že pokiaľ sa nedeje nič vážneho, idem ďalej," uviedol ďalej 43 ročný spevák. "Rusko, milujem ťa. Nemôžem sa dočkať keď prídem a usporiadam s tebou obriu párty... Dostal som všetky vaše priania, modlitby a slová podpory a veľmi veľa pre mňa znamenali. Hlavne pred piatimi týždňami."

Robbie Williams neupresnil konkrétne zdravotné problémy, ktoré ho postihli. Dodal však, že je momentálne v poriadku a prikročil k istým zmenám v životnom štýle, ktoré mu pomohli k uzdraveniu. 

Zdroj: supermusic.sk

Ďakujeme za vaše názory

Skvelé zľavy na každý deň

Všetky zľavy  
Left branding
Right branding

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Rádio Vlna aj v mobile

Aplikácia Rádia Vlna je dostupná v App Store a Google Play.

Prihlásenie

alebo Registrácia Zabudol som heslo

Registrácia

Zabudnuté heslo