Rádio Vlna

Rozišli sa, aby mohli byť opäť spolu
ZAUJÍMAVOSTI

Rozišli sa, aby mohli byť opäť spolu

Novinky

Hovorí sa, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš. V láske to však očividne neplatí. Čas totiž dokáže zahojiť všetky rany a aj na zradu či klamstvo sa človek pozerá s nadhľadom. Aj to je možno dôvod, prečo sa niektorí veční zaľúbenci zvyknú k sebe vracať.

Kate a William

Miluje ich celý svet. Sú sviežou krvou v britskej kráľovskej rodine, ktorá sa vďaka nim aj pekne rozrastá. Tiež sú zárukou pre britskú pokladnicu, keďže zárobky z marketingu a proma tejto dvojice sú vysoké. Ich vzťah vždy takým ružovým ale nebol. V apríli 2007 sa rozišli a pre každého z nich to boli ťažké týždne...

Sharon a Ozzy

Nejeden netopier pre Ozzyho Osbournea stratil hlavu. Tú však pomotal aj svojej manželke Sharon. Tá mu jeho záletníctvo a klamstvá nakoniec odpustila. Byť s niekým 36 rokov, z toho 34 v manželstve, je skutočne dlhá doba na to, aby ste všetko zahodili... Aspoň to nedávno tvrdila pred kamerami odpúšťajúca Sharon.

Meg a John

Obľúbená herečka si so svojím partnerom tri roky od rozchodu vymieňala cez médiá nenávistné odkazy. John Mellencamp si však začal sypať neskôr popol na hlavu. Obaja prednedávnom svojím návratom k sebe potvrdili staré známe, že nenávisť, má blízko k láske...

Zdroj fotografií: shutterstock

Ďakujeme za vaše názory

Skvelé zľavy na každý deň

Všetky zľavy  
Left branding
Right branding

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Rádio Vlna aj v mobile

Aplikácia Rádia Vlna je dostupná v App Store a Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem

Prihlásenie

alebo Registrácia Zabudol som heslo

Registrácia

Zabudnuté heslo