Rádio Vlna

Skupina Elán prichádza s novinkou!
NOVINKY

Skupina Elán prichádza s novinkou!

Novinky

Skupina Elán predstavila novú skladbu s názvom Ľúbim ťa. Autorom hudby aj textu novej skladby je Pavol Jursa.

Pieseň Ľúbim ťa od Elánu je pilotným singlom pripravovaného nového albumu skupiny, ktorý by mal uzrieť svetlo hudobného sveta ešte na jeseň k jubilejnému turné. Autorom hudby aj textu novej skladby je Pavol Jursa.

„Už sme predsa len trošku iní, trošku múdrejší, ak nepoviem že trošku starší, ale rovnako vrúcni. Každý autor hovorí trocha aj o sebe, ja vždy aj o svojich spolupracovníkoch a chalanoch. Poznám ich príbehy a každý z nich má dosť spoločné s láskou, tak som si povedal, hoci je to na oko už klišé, ale predsa len, prečo by sme sa k tomu naposledy, alebo na sklonku našej kariéry nevrátili,“ uviedol k téme novej pesničky pre TASR jej autor.

„Je to pesnička, ktorú venujeme nášmu publiku, hovorím v nej, že ľúbim ťa,“ dodal krátko Jožo Ráž.

Textár a skladateľ Pavol Jursa spolupracoval so skupinou Elán už pri prvej LP platni Ôsmy svetadiel, ktorá vyšla v októbri 1981. Na zatiaľ poslednom albume Živých nás nedostanú z októbra 2014 zložil a otextoval titulnú pieseň aj skladbu Uletený deň.

Elán oslávi 50 rokov na scéne a oslávi ich veľkolepo v podobe Elán 50 rokov Tour. V prvej časti odohrá tri open air koncerty na amfiteátroch v Banskej Bystrici (28.8.), Prešove (8.9.) a Myjave (15.9.).

Zdroj: TASR

Foto: novinky.cz

Ďakujeme za vaše názory

Skvelé zľavy na každý deň

Všetky zľavy  
Left branding
Right branding

Stiahnite si aplikáciu a počúvajte Rádio Vlna aj v mobile

Aplikácia Rádia Vlna je dostupná v App Store a Google Play.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem

Prihlásenie

alebo Registrácia Zabudol som heslo

Registrácia

Zabudnuté heslo