Radio Vlna

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Texty

aktuálna pesnička

×
Vyber si rádio:
Rádia

Film roka

  • MZ

Vyhrajte kozmetický balíček a lístky do kina!


Zaregistrujte sa do súťaže a každý súťažný deň od pondelka 23. mája do piatka 27. mája vyžrebujeme jedného výhercu v relácii Na Vlne s Martinou alebo Milanom.

VÝHRA

Každý výherca získa:

  • dámsko-pánsky kozmetický balíček značky Dermacol
  • 2x vstupenku do siete kín CINEMAX 

 

KLIKNITE A PREČÍTAJTE SI SÚŤAŽNÉ PODMIENKY

INFO O FILME

Najlepšia režisérka, najlepší herci... najlepší nápad?

Penélope Cruz, Antonio Banderas a Oscar Martínez sa spolu pokúsia natočiť najlepší film v dejinách. Ak ste si mysleli, že filmári a filmové hviezdy sú neznesiteľné primadony, Film roka vám túto predstavu nevyvráti. Penélope Cruz, Antonio Banderas a Oscar Martínez si v tejto hravej a jemne bizarnej komédii strieľajú sami zo seba, zo svojich kolegov aj z celého filmové sveta.

Penélope Cruz sa predstaví ako slávna a excentrická režisérka, ktorá dostala úlohu nakrútiť zaručene najlepší film všetkých čias. Má neobmedzený rozpočet a veľké umelecké ambície, avšak tou najväčšou výzvou pre ňu bude skrotiť dvoch hercov v hlavných úlohách. Antonio Banderas ako slávna, egocentrická filmová hviezda a Oscar Martinez ako prehnane umelecký charakterový herec sa totiž navzájom nemôžu vystáť. Všetci traja tvoria filmovú zostavu snov s veľkým talentom a ešte väčším egom. Dokážu však spolu vydržať až do poslednej klapky bez toho, aby sa navzájom pozabíjali?

Snímka Film roka sa vlani predstavila na festivaloch v Toronte či v Benátkach a vďaka skvelým ohlasom kritikov aj filmových divákov si na serveri Rotten Tomatoes drží fantastické hodnotenie 100 %.