Radio Vlna

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Texty

aktuálna pesnička

×
Vyber si rádio:
Rádia

Nezabudnuteľné prázdniny na Slovensku zažijete v Gothale

  • MZ

Ak patríte medzi tých, ktorí radi dovolenkujú s celou rodinou na Slovensku a túžite po bezstarostných a nezabudnuteľných prázdninách plných zábavy a zážitkov, máme pre vás skvelý tip.

Rodinný rezort Gothal v Liptovskej Osade je miesto, kde so svojou rodinou zažijete leto ako z rozprávky a nemusíte cestovať ďaleko. Či už ste priaznivci horskej turistiky, kúpania, zábavy s animátormi, wellnessu, jedinečnej atmosféry a súkromia útulných liptovských chalúpok alebo radi objavujete cyklotrasy v prírode, v Gothale si prídete na svoje. Gothal je synomymom pre aktívny oddych pre veľkých aj malých. Netreba sa nikam presúvať, všetky aktivity si užijete na jednom mieste.


Multifunkčný areál Gothal sa nachádza v atraktívnej lokalite na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, iba 12 kilometrov od Donovál, len cca 2,5 hod. od Bratislavy či Košíc.


Na jednom mieste tu nájdete najmodernejší veľkorysý vodný svet s 3 bazénmi, wellness s 3 saunami, masáže, beauty a relax služby, ako aj športové aktivity (fitness s lezeckou stenou, tenis, bedminton, workout ihrisko, bowling, golfový trenažér, požičovňu e-bajkov a elektrických kolebežiek).


Či budú vaše ratolesti spokojné s prázdninami v Gothale? Nepochybne. Gothal kladie dôraz na rodiny s deťmi a na najmenších návštevníkov, pre ktorých je pripravený detský bazén a detský hrad v jeho bezprostrednej blízkosti. K tomu 2 vonkajšie detské ihriská s preliezačkami a atrakciami od výmyslu sveta, a atraktívne animačné programy s maskotom pre rodiny s deťmi každý deň počas letných prázdnin. Veľkej obľube medzi najmenšími sa teší aj požičovňa detských elektrických autíčok.

Kým sa najmenší zabavia s animátormi, rodičia si oddýchnu vo wellness alebo si môžu dopriať dávku adrenalínu na neďalekej Ferrate Dve Veže, jedinej ferrate na Liptove, či spoznávať krásy okolitých cyklotrás pohodlne na elektrickom bicykli.


Čaro pobytu v Gothale umocní ubytovanie v štýlových a plne komfortne vybavených liptovských chalupách rôznych veľkostí a pôdorysov, inšpirovaných tradičnou ľudovou architektúrou. Každá chalupa je vybavená vlastnou kuchyňou a terasou, na ktorej si môžete s rodinou užívať súkromie, voľné chvíle, či príjemné večery pri grilovaní.


Gastronomickou dominantou Gothalu je Koliba Liptov, najväčšia koliba na Liptove, ktorá ponúka poctivo po domácky pripravované tradičné slovenské špeciality. Koliba s priestrannou terasou servíruje polpenziu pre ubytovaných hostí. Bohatý výber chutných dezertov, kopčekovú zmrzlinu, kávové špeciality a osviežujúce limonády či smoothies si hostia môžu vychutnať v kaviarni Smrek s príjemným posedením na vonkajšej terase. Pizzu vychýrenú v celom priľahlom okolí ponúka reštaurácia Vlnka v komplexe Vodného sveta.


Na toto leto si pre dovolenkárov rezort pripravil aj špeciálny balíček
s polpenziou a voľným vstupom do bazénov denne počas pobytu a každý deň sa o zábavu postarajú rodinné animácie s maskotom Rysom Norysom . Že ešte stále váhate? Zistite o Gothale viac na www.gothal.sk a zarezervujte si svoj prázdninový pobyt už teraz. Pre tých, ktorí sa poponáhľajú a zakúpia si pobyt do 26.6., ponúka Gothal navyše bezplatný vstup do wellness každý deň počas pobytu. Vďaka jedinečnej atmosfére, množstvu aktivít bez ohľadu na počasie, zábavy a vynikajúcej gastronómii sa hostia do Gothalu radi vracajú, nielen v lete, ale počas všetkých ročných období.