Radio Vlna

Playlist

hraných skladieb

×

{{ song.title }}

{{ song.author }}

{{ song.time }}

Texty

aktuálna pesnička

×
Vyber si rádio:
Rádia

Marika Gombitová sa pripravuje na koncert

  • MZ

Už o mesiac sa vráti na koncertné pódium.

V októbri prekvapila fanúšikov v bratislavskej NTC aréne na koncerte Tribute to Miro Žbirka 70, v nedeľu 18. decembra sa na tom istom mieste predstaví s vlastným programom a hosťami. 

Ako píše portál hudba.zoznam.sk, predvianočný koncert dostal názov podľa slovenského hitu storočia - Vyznanie Mariky Gombitovej. Návštevníci koncertu sa môžu tešiť na prierez tvorby legendárnej speváčky a skladateľky a vystúpenia exkluzívnych hostí. V nedeľu 18. decembra si s ňou prídu zaspievať Janko Lehotský, český skladateľ a spevák Richard Pachman, Kandráčovci a talentovaný David Žbirka.

Takmer dvojhodinový program bude veľkou oslavou slovenskej hudby a a silným emotívnym zážitkom, ktorý určite umocní aj atmosféra zlatého nedeľného večera pred Vianocami. Program otvorí skladba Študentská láska, s ktorou Marika Gombitová už na začiatku svojej speváckej kariéry v roku 1978 získala Zlatú Bratislavskú lýru. Po nej sa rozkrúti kolotoč známych skladieb a hitov zo všetkých jej albumov, ale aj z éry Modusu, chýbať nebudú ani obľúbené piesne z filmového muzikálu Neberte nám princeznú.