Zavrieť [x]
Zavrieť [x]
Playlist

hraných skladieb

  • {{ song.title }}

    {{ song.author }}

    Album {{ song.album }}

    {{ song.time }}

Zavrieť [x]
Texty

aktuálna pesnička

Zavrieť [x]
Podcasty

Súťaže

DOBRODOŠLI

  • MZ

Uhádnite dovolenkovú destináciu na základe troch indícií

Určite miesto/lokalitu/oblasť v Chorvátsku na základe troch indícií a vyhrajte dovolenku pre 4 osoby v Chorvátsku od Cestovnej kancelárie AZAD. Postupne, každý súťažný deň počas týždňa (16.  - 23. júna 2023) predstavíme 5 lokalít, ktoré zároveň môžu poslúžiť aj ako tipy na výber dovolenky.  Stačí, ak uhádnete iba jednu destináciu a ste v hre. Samozrejme, čím viac správnych odpovedí trafíte, tým väčšiu šancu máte na výhru. Spomedzi správnych odpovedí v piatok 23.júna vyžrebujeme jedného výhercu. 


Indície k destinácii číslo 5: 

-Perla Jadranu

-Hry o tróny

-Opevnenia


                                                                                   

VÝHRA:

1x hlavná výhra - dovolenka v Chorvátsku pre 4 osoby v hodnote 1.700 €.

V zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pri poskytnutí nepeňažnej výhry alebo ceny v hodnote nad 350 € organizátorom súťaže, daň z príjmu je povinný zaplatiť príjemca výhry alebo ceny, a to zo sumy prevyšujúcej hodnotu 350 €. Výhercovi zároveň môžu vniknúť v tejto súvislosti ďalšie náklady na prípadné odvody podľa aktuálne platných legislatívnych predpisov.


KLIKNITE A PREČÍTAJTE SI SÚŤAŽNÉ PRAVIDLÁ

Cestovná kancelária AZAD vám už 20 rokov prináša dovolenky v Chorvátsku za tie najlepšie ceny a tiež výnimočné zážitkové detské tábory na Slovensku a v zahraničí, pobyty a zájazdy pre školy. To všetko s vlastnou luxusnou autobusovou dopravou. Cestujte do Chorvátska z celého Slovenska. Zistite viac na azad.sk.